KONTAKTA OSS

Privatpersoner som önskar komma i kontakt med oss, klicka här.
Proffs som önskar komma i kontakt med oss, klicka här.

HUVUDKONTOR & SHOWROOM
Geberit AB
Box 140
295 22 Bromölla, Sweden
Besöksadress: Folkets Husgatan 1, 295 31 Bromölla
           
Tel vxl: +46 456 480 00
Fax:     +46 456 480 48

E-mail: info@ifo.se

 

KONTAKTINFORMATION TILL VÅRA SÄLJARE

Distriktsansvariga säljare Proffs - Stockholm

Anders Lemberg
Tel: 072-555 35 56
E-post: anders.lemberg@geberit.com

Charlie Buchheim
Tel: 0706-23 17 05
E-post: charlie.buchheim@geberit.com

Christer Lilja
Tel: 0708-59 78 06
E-post: christer.lilja@geberit.com

Fredrik Jonasson
Tel: 0702-35 69 13
E-post: fredrik.jonasson@geberit.com

Joakim Perman (Norrland)
Tel: 0705-25 12 30
E-post: joakim.perman@geberit.com

Johan Gravestam
Tel: 0706-39 02 64
E-post: johan.gravestam@geberit.com

Kristian Hamrén
Tel: 0705-14 01 17
E-post: kristian.hamren@geberit.com

Mathias Overmark
Tel: 0705-13 52 25
E-post: mathias.overmark@geberit.com

Mattias Nylin
Tel: 0705-51 45 76
E-post: mattias.nylin@geberit.com

 

Distriktsansvariga säljare Proffs - Göteborg

Henrik Heljestrand
Tel: 0705-80 85 08
E-post: henrik.heljestrand@geberit.com

Martin Andreasson
Tel: 0702-50 31 15
E-post: martin.andreasson@geberit.com

Mats Nord
Tel: 0708-59 78 07
E-post: mats.nord@geberit.com

Reine Linnarsson
Tel: 0708-59 78 05
E-post: reine.linnarsson@geberit.com

Roland Eriksson
Tel: 0706-93 10 36
E-post: roland.eriksson@geberit.com

 

Distriktsansvariga säljare Proffs - Malmö

David Magnusson
Tel: 0761-16 25 85
E-post: david.magnusson@geberit.com

Fredrik Sauer
Tel: 0706-39 02 70
E-post: fredrik.sauer@geberit.com

Joakim Karlsson
Tel: 0705-71 78 54
E-post: joakim.karlsson@geberit.com

Ulf Persson
Tel: 040-680 89 35
E-post: ulf.persson@geberit.com

TILLVERKNING AV BADRUMSPORSLIN
Geberit Production AB
Box 140
295 22 Bromölla
Besöksadress: Fågel Fenix väg 12, 295 31 Bromölla

TILLVERKNING AV DUSCH OCH ROSTFRIA PRODUKTER
Geberit Production AB
Fabriksvägen 39
375 85 Mörrum

Tel vxl: +46 456 480 00
Fax:     +46 456 483 48